Новини та акції

  • slider

Графік работи

Шановні Клієнти,
Повідомляємо, що в умовах адаптивного карантину майстерня працює з 10.00 до 16.30 з понеділка по четвер. Вихідні дні: п’ятниця - неділя . Просимо враховувати цю інформацію при плануванні відвідин майстерні.

Водій візка! Ти зробив ТО?

УВАГА! Сезон ТО колясок відкрито! 

Тільки у нас  проходьте технічне обслуговування за спеціальною акційною ціною в 200 грн.!

к новостям >>>

Image
О НАС

Наша майстерня надає послуги з гарантійного та післягарантійного(негаратнійного) ремонту колясок таких відомих та популярних торгових марок як Concord, Teutonia, Jane, Joie, Bugaboo, CAM, Hartan, ABC Design, Graco, McLaren, Aprica, Be Safe, DiGiBath, Foppapedretti, Nurse, Seca, Babyzen,що були продані офіційнийм представником на території України. Також ми ремонтуємо та замінюємо деталі на кріслах-гойдалках (електричних), стільчиках для годування, автокріслах вищезгаданих торгових марок. Перед передачею товару в ремонт, просимо ознайомитись із наступними правилами.

З умовами гарантійного ремонту Ви можете ознайомитись тут, за цим же посиланням Ви знайдете зразок гарантійного талону, за яким ми приймаємо товари на гарантійне обслуговування, та рекомендовану форму звернення зі заявою на гарантійний ремонт.

Якщо поломка Вашої коляски вимагає незначного ремонту (наприклад: заміна колеса, ручки, і т.п) і Ви бажаєте виконати ремонт власноруч, ми пропонуємо Вам оригінальні запасні частини від виробника для самостійної заміни. Ви можете придбати запасні частини в нашій майстерні під замовлення або зі складу, наявність уточнюйте за телефоном (044) 453 1304.

Відправляємо по всій території України «Новою Поштою» за рахунок одержувача.

Для відправки виробів на ремонт з регіонів України Ви можете скористатися послугами перевізника Нова Пошта. З правилами оформлення відправки Ви можете ознайомитись тут

БУДЕМО РАДІ ВАС БАЧИТИ! ЗВЕРТАЙТЕСЬ БУДЬ ЛАСКА!
Back to Top